Billboard sponsorski

Billboard sponsorski to pewnego rodzaju reklama choć z założenia billboard nie może pełnić tej funkcji. Zasady powstawania billboardu są ściśle określone i musimy się bezwzględnie do nich dostosować. Jednak mimo wszystko dobrym billboardem można poprawić wizerunek. Odbiorcy siłą rzeczy kojarzą produkty czy markę z jakością i kreacją billboardu. Dzięki niej wyrobią sobie zdanie. Trzeba zatem dopilnować, żeby billboard był najwyższej jakości, ciekawej i nowoczesnej kreacji. Wykorzystaj jego potencjał maksymalnie!

Największym ograniczeniem jest czas trwania. Billboard sponsorski trwa 8 sekund. W ciągu tych kilku sekund trzeba w odpowiedni sposób przedstawić widzowi produkt, usługę lub samą markę, która sponsoruje film czy program. W związku z tym musimy dokładnie zaplanować i przemyśleć billboard. Scenariusz odgrywa w tym przypadku najważniejszą rolę. Musi zaciekawić, porwać widza. Fakt, że billboard emitowany jest bezpośrednio przed lub po filmach serialach lub programach daje możliwość dotarcia do ogromnej liczby widzów.

W Simple Frame stworzyliśmy setki billboardów sponsorskich. Każde świetnie spełnił swoja rolę. Do wszystkich naszych projektów podchodzimy bardzo indywidualnie. Po zapoznaniu z tematem czy ofertą tworzymy najlepszy dla projektu scenariusz. Kolejno dobieramy najlepsze techniki do przedstawienia treści. Tradycyjne ujęcia filmowe, animacje 2D lub animacja 3D. Muzyka, efekty specjalne- wszystko to działa na atrakcyjność i skuteczność billboardu. Przede wszystkim jednak najważniejsza jest jakość. To właśnie najwyższa jakość naszych projektów sprawia, że billboardy sponsorskie spełniają swoje zadanie i zyskują sympatię widzów.

Polecane dla Ciebie

O autorze: Admin