Dom produkcyjny

Dom Produkcyjny to profesjonalne miejsce, gdzie kompleksowo powstają wszelkiego rodzaju filmy, animacje czy prezentacje. Ścisła współpraca wielu ludzi rodzi projekty kinowe, telewizyjne i firmowe. Dla nas jednak to miejsce, gdzie przede wszystkim kończą się wszystkie granice. Możemy pokazać, zobacz i udowodnić wszystko!

„Jeśli coś może być napisane lub wymyślone, może też być sfilmowane.”

Stanley Kubrick


Simple Frame to dom produkcyjny, w którym profesjonalizm i doświadczenie spotyka się z młodą, ciekawością i eksperymentowaniem z nowościami. A logistyczne rozwiązania i uporządkowana organizacja z kreatywnością i myśleniem artystycznym. Dzięki temu powstają bardzo ciekawe, niebanalne i nieoczywiste projekty, które skutecznie przyciągają uwagę i zachwycają.Nieokiełznana wyobraźnia i przyziemna kalkulacja

Żeby domy produkcyjne płynnie pracowały i tworzyły nowe projekty trzeba odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Zespół Simple Frame tworzą osoby, które są świetnymi organizatorami- skutecznie planują, bezbłędnie przewidują, nawiązują owocne znajomości i współprace. Są artyści- filmowcy, graficy, animatorzy z wizją, z pomysłem, z odwagą i niebanalnym myśleniem. Każdy inny, każdy pełen pasji i przede wszystkim każdy ma w sobie większego lub mniejszego artystę i zapał do tworzenia. To właśnie dzięki takim połączeniom nasz zespół jest skuteczny i kreatywny. Wszystkie nasze projekty są z wizją i z autorskimi rozwiązaniami.Nasza wspaniała Trójka: film, animacja, prezentacja

Simple Frame istnieje od kilkunastu lat. Dzięki temu, że od tak dawna działamy w branży byliśmy świadkami wielu zmian. Z ciekawością i zdumieniem obserwowaliśmy ogromny skok technologii. Nowe technologie, gadżety, programy pozwalają na odkrywanie nowych potencjałów, funkcji, zastosowań naszych projektów.

Od początku tworzymy i na bieżąco rozwijamy trzy gałęzie naszej pracy:

  • film
  • animację
  • prezentację

Film

Filmem zajmujemy się kompleksowo na każdym etapie jego powstawania. Począwszy od organizacji, produkcji i pracy na planie, po kompletną postprodukcję. Film to nie tylko kino, to przede wszystkim nowoczesny sposób przekazania informacji i treści. Powiedz jakiego filmu potrzebujesz, a my skroimy go na miarę dla Ciebie. Zarówno film reklamowy, promocyjny, produktowy, korporacyjny, instruktażowy czy szkoleniowy mogą być ciekawe i kreatywne. Wszystko jest kwestią wyobraźni i umiejętności twórców, a nam tego nie brakuje!

Animacja

W profesjonalnym, kreatywnym studiu animacji Simple Frame tworzymy zarówno animacje 2D jak również animacje 3D. Dzięki naszym animatorom w obu tych technikach tworzymy ciekawe obrazy produktów, historie, explainery, postacie. Obecnie 3D to technika tak szczegółowa i dokładna, że trudno odróżnić obraz w niej powstały od rzeczywistości.
Stworzymy dla Ciebie animację produktowa, medyczną, usługową, farmaceutyczną… Każdą!

Prezentacja

Do tworzenia prezentacji używamy rożnych programów. W zależności czy interesuje Cię prezentacja liniowa czy dynamiczna, obrazowa- taka zaprojektujemy! Przede wszystkim możemy nimi lekko, nowocześnie i co najważniejsze- NIENUDNO i CIEKAWIE pokazać wykresy, zestawienia, sondaże, wyniki. Wszelkie informacje pokazane w odpowiedni sposób będą skuteczne i robią wrażenie. Właśnie dlatego nasze prezentacje odnoszą sukcesy na spotkaniach biznesowych, handlowych, medycznych, szkoleniach czy sympozjach.Kreatywna produkcja

Dzięki temu, że mamy ogromne doświadczenie we wszystkich tych trzech dziedzinach tworzenia możemy dowolnie i ciekawie j ze sobą łączyć!
Prezentacja z elementami animacji i filmu?
Film z elementami animacji?
Współczesna technologia mocno wspiera przede wszystkim otwarte umysły artystów i daje im wręcz nieograniczone możliwości. Tak właśnie wygląda praca u nas, w Simple Frame.