Film promocyjny

Promocja produktów i usług, szczególnie nowych, które dopiero weszły do oferty jest kluczowym krokiem w ich drodze do skutecznej sprzedaży. Przede wszystkim trzeba pokazać klientom, zarówno biznesowym jak i indywidualnym, zalety produktów, funkcje i cechy. Jednym z materiałów marketingowych, które składają się na ogólny sukces produktu, usługi czy miejsca jest film promocyjny. Dzięki temu, że filmy mają ogromne możliwości, potencjał i szerokie zastosowanie promocja za ich pośrednictwem jest bardzo skuteczna.

Możemy skutecznie wypromować:
  • produkt
  • usługę
  • firmę / markę
  • miejsce

Współczesna technologia i sprzęt dają ogromne możliwości stworzenia wspaniałego, nowoczesnego obrazu. Przede wszystkim taki film, trwający zaledwie kilka minut śmiało można porównać do jakości filmu kinowego. Również sposoby kręcenia, styl filmu, efekty, dźwięk. Wszystko to sprawia, że film promocyjny może się stać wspaniałym seansem. Dzięki temu robią duże wrażenia, interesują widzów, imponują, zapadają w pamięć. A przecież o to chodzi!

W studiu filmu i animacji Simple Frame od lat tworzymy filmy na potrzeby firm, biznesu, wizerunku czy promocji. Powiedz nam jaki materiał jest Ci potrzebny, a My skroimy go specjalnie dla Ciebie!

Filmy promocyjne, które tworzymy dla naszych klientów bardzo skutecznie sprawdziły się jako materiał na:
  • media społecznościowe
  • eventy branżowe
  • stronę internetową
  • ofertę dla Klientów biznesowych i indywidualnych

W naszym studiu powstają filmy, które na długo zapadają w pamięć. Ważna jest dla nas historia i jakość filmu. Jednak przede wszystkim dążymy do tego, żeby widz mógł utożsamić się z produktem, poczuć się wyjątkowo i pomyśleć, że to co pokazujemy jest stworzone dla niego.

„Kluczem nie jest historia, którą opowiadasz, lecz to by konsument stał się jej bohaterem”.

Chris BroganMy właśnie kierujemy się ta myślą tworząc kolejne opowieści, kolejne historie, które dla Ciebie staną się promocją, a dla Twoich Klientów inspiracją, w której zobaczą siebie.

Zapraszamy do SIMPLE FRAME.