Kawa i herbata

Smak kawy i herbaty znamy  wszyscy.

Na chłodne wieczory rozgrzewająca herbata z imbirem, dla zdrowia herbata zielona czy uwielbiana przez dzieci herbata owocowa.
Poranna kawa, kawa do ciasta, kawa z przyjaciółką przy plotkach.
A więc… kawa na ławę!
Pijemy je codziennie ale co tak naprawdę wiemy o kawie i herbacie?

Jeszcze do niedawna kawa była jedynie czarna, parzona, a herbata w granulkach podawana w szklankach w wiklinowych koszyczkach. Dzisiaj rodzajom tych napoi nie ma końca!
Kawy w kawiarniach czy restauracjach podawane są na różne sposoby. Mogą być doprawione wieloma różnymi dodatkami, z mlekiem lub innymi napojami.
Herbaty parzone są już nie tylko w tradycyjny sposób. Istnieją inne ciekawe, regionalne metody. Z suszonymi owocami, z dodatkiem miodu, soków, różnych słodzików, cytrusów… Herbat również można wyliczać nieskończenie wiele odmian.
Wszystko się zmienia, ewoluuje, podąża za modą. Również zmieniają się naczynia, w których podawane są te napoje. Młodsze pokolenia nie pamiętają prostych szklanek w koszyczkach, które były podstawowym wyposażeniem każdego domu i to w nich z dumą serwowano kawę I herbatę. Dzisiaj z zależności od rodzaju i wielkości, kawę czy herbatę dostaniemy w różnych kubkach, szklankach, filiżankach. Wychodząc temu naprzeciw serwisy do parzenia i podawania również się zmieniają i jest ich coraz więcej.

Banquete Partner jak zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata kuchni. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, porcelanowe zastawy jak również bardzo nowoczesne serwisy. Wymyślne kształty, ciekawa tekstura, kolory. Paleta rodzaju i przekrój stylu jest ogromny. Przede wszystkim jednak Banquete Partner daje gwarancję jakości na swoje produkty. Profesjonaliści z chęcią pomogą dobrać naczynia i elementy kulinarne pasujące do Twojego przyjęcia. Wspólnie z nami zadziwisz i zaskoczysz swoich gości. A kawa i herbata będą smakowały jeszcze lepiej! 


Polecane dla Ciebie

O autorze: Admin