KIELISZKI DO RESTAURACJI

Kieliszki są nieodłącznym elementem zastawy na stołach i wyposażenia restauracji. Wino do posiłku czy deseru, mocniejszy alkohol do świętowania i dla smaku, woda lub sok. Niewątpliwie każdy napój wymaga innego rodzaju kieliszka. Z pewnością również każdy rodzaj kieliszka ma określoną rolę. W związku z tym restauracja musi być wyposażona i gotowa na każdy wariant, każdą ewentualność i wymóg gości.


Bezsprzecznie firma Banquete Partner proponuje bardzo szeroki wachlarz każdego rodzaju kieliszków. Możesz wypożyczyć kieliszki do każdego alkoholu i napoju co zabezpieczy Twoją restaurację na każde zamówienie i prośbę gości. Dodatkowo firma Banquete Partner zadbała o to, żebyś wybrał kieliszki w stylu, który najbardziej pasuje do twojej restauracji. Do wystroju, charakteru lokalu, rodzaju kuchni, która serwujesz. Od klasyki po nowoczesne kryształy. Godna uwagi jest jakość kieliszków od Banquete Partner. Przede wszystkim jest bardzo wysoko co na pewno zauważą i docenią Twoi goście. I nawet Ci najbardziej wymagający będą zadowoleni, pod wrażeniem.

Kieliszki do restauracji to jednak tylko element, który powinien znaleźć się na stole. Żeby zastawa była kompletna potrzeba jeszcze talerzy, sztućców, szklanek, filiżanek, waz i dekoracji. Firma Banquete Partner skupia w swojej ofercie wszystkie elementy. Dzięki temu możesz albo wypożyczyć rzecz, której nie masz. Albo skompletować wyposażenie od A do Z!


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!