Krosno – Billboard sponsorski

Wskazania sponsorskie są najbardziej prestiżową i wielowymiarową formą marketingu. Dzięki temu, że firma zostaje sponsorem zyskuje uznanie w oczach widzów oraz zarówno promuje ofertę jak i buduje wizerunek marki. Jedno działanie- wiele zastosowań i korzyści. Jednak żeby billboard sponsorski przełożył na sprzedaż i popularność firmy musi spełnia szereg rzeczy. Przede wszystkim billboard ma ściśle określone zasady produkcji, których bezwzględnie trzeba przestrzegać. Poza tym musisz wyróżnić się na tle innych, dopiero wtedy zostaniesz zauważony!

Długość trwania billboardu, odpowiednio sformułowane treści i odpowiedni obraz. Przede wszystkim to te warunki trzeba spełnić. Właśnie dlatego produkcja billboardu nie jest tak oczywista i łatwa. Studio SIMPLE FRAME działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Te lata pracy w branży nauczyły nas zasady, którą kierujemy się przy każdej produkcji. Mianowicie, dopiero połączenie najwyższej jakości z kreacją przynosi sukces. Właśnie dlatego pracujemy na najlepszym sprzęcie, nasze studiu wyposażyliśmy w najnowsze programy i gadżety. Natomiast do projektów zawsze przemycamy innowacyjność, niebanalność i kreatywność naszego zespołu.

Zawsze bardzo indywidualnie podchodzimy do każdego naszego Klienta. Tworzymy scenariusz i dobieramy techniki w oparciu o wytyczne Klienta i inne ważne okoliczności. Billboard sponsorski to wyzwanie, które za każdym razem podejmujemy i wychodzi na najwyższym poziomie. Działamy zarówno kompleksowo jak i na poszczególnych etapach. Dla marki Krosno wykonaliśmy postprodukcję materiału. Nadaliśmy ostatecznego charakteru i stylu.

Polecane dla Ciebie