MPack – prezentacja produktowa

Prezentacja produktowa to obecnie jeden z najlepszych projektów prezentujący i reklamujących produkty czy usługi. Warto również pamiętać, że przy okazji budują i wzmacniają wizerunek całej firmy. To właśnie przez pryzmat każdego, nawet najdrobniejszego materiału marketingowego Klienci oceniają markę. Dlatego nie bez znaczenia jest jakość materiałów i sposób kreacji. Lata doświadczenia nauczyły nas, że połączenie jakości i kreacji daje gwarancje sukcesu. W każdej naszej prezentacji, animacji czy filmie kierujemy się ta domeną. Również tworząc prezentację dla firmy MPack nie mogło być inaczej!

MPack to firma z zupełnie innej branży niż My. Jednak bliźniaczo do nas pracują i traktują swoich Klientów. Jak? Kompleksowo i bardzo indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia. Wprowadzają innowacyjne rozwiązania obok których nie można przejść obojętne. Ich działania są rewolucyjne i bardzo przyszłościowe. Co dokładnie robią? Prezentacja produktowa, która powstała dla nich w naszym studiu SIMPLE FRAME świetnie to pokazuje. MPack to producent opakowań, które są wytwarzane z ekologicznych tworzyw: cukry trzcinowego czy regranulatu pozyskanego z plastiku.

Rozwiązania produkcyjne, które wdrażają są bardzo nowoczesne i odpowiadają na narastające problemy ze środowiskiem. A ekologia dzisiaj bardzo mocno kuleje, musimy podjąć działania, które pomogą jej się odbudować lub przynajmniej nie niszczyć.

W SIMPLE FRAME stworzyliśmy prostą ale bardzo konkretną prezentację, która pokazuje zarówno produkty MPack jak i przybliża wizerunek całej firmy. To świetny materiał na media społecznościowe, stronę internetową czy wszelki eventy branżowe.

Polecane dla Ciebie