Ponadczasowa kaczka w ponadczasowej zastawie

Kaczka uchodzi za wyjątkowe, wręcz luksusowe mięso. Może dlatego, że jest tak trudne do prawidłowego przygotowania. Mówi się, że prawdziwym sprawdzianem i miarą dobrego kucharza jest to czy potrafi zrobić mięso z kaczki. Trudne, łatwo je zepsuć jednak bezapelacyjnie jest jednym z najlepszych mięs! Sprawdza się w wielu daniach. Doświadczeni kucharze sami tworzą swoje wariacje z tym mięsem. Kaczka ze świeżymi owocami, konfiturą, na ostro, w sałatce… Wariantów jest mnóstwo! Kaczka jest wyzwaniem ale chętnie podejmowanym przez mistrzów kuchni.
Jest coraz więcej organizowanych warsztatów, na których można doszkolić się z tej właśnie dziedziny- przyrządzania na różne sposoby mięsa z kaczki. Na takich właśnie warsztatach kucharze i restauratorzy dzielą się ze sobą ciekawostkami i doświadczeniami kulinarnymi. Poznają nowe trendy związane z kuchnią. Nie może zatem również zabraknąć Banquete Partner- firmy oferującej wynajem naczyń i elementów gastronomicznych. Podążając za nowościami kulinarnymi Banquete Partner wzbogacił swoją ofertę o nowoczesne elementy, idealne do podania nowoczesnych dań! Znajdują się tu talerze z klasycznej porcelany, która zawsze się obroni i nigdy nie wyjdzie z mody ale również nowoczesne, futurystyczne kształty. Naczynia jednoporcjowe, współczesne sztućce, szklanki, filiżanki ale również elementy wyposażenia różnego rodzaju kulinarnych przyjęć- stoły, krzesła, podgrzewacze gastronomiczne… Wszystko w jednej ofercie, w jednym miejscu.

Kaczka zasługuje na szczególne, specjalne traktowanie. Z firmą Banquete Partner uszlachetnisz ją jeszcze bardziej i oczarujesz swoich gości!  Polecane dla Ciebie

O autorze: Admin