Prezentacja UPC

Rodzaj prezentacji multimedialnej trzeba dobrać i dopasować do profilu i działalności konkretnej firmy. Dla niektórych bardziej korzystna będzie prezentacja multimedialna oparta jedynie na obrazie z delikatnym podbiciem dźwiękowym. Żeby przedstawić profil działalności innych firm niezbędny będzie lektor, który podczas prezentacji opowiada o firmie i omawia wszystkie najważniejsze informacje. Taka właśnie jest prezentacja multimedialna dla firmy UPC.

Profil działalności tej firmy i jej wachlarz usług dla klientów indywidualnych i biznesowych jest bardzo szeroki. W takim przypadku trzeba bardzo mądrze rozplanować treść, którą chcemy przekazać i sposób w jaki to zrobimy. Tu zdecydowania trzeba kierować się powiedzeniem „co za dużo to niezdrowo”. Dobry scenariusz i rozplanowanie jest podstawowym krokiem do sukcesu prezentacji dla takiej firmy. Oprócz klarownego i minimalistycznego obrazu i bardzo delikatnej melodii postawiliśmy na lektora. Informacji, które miały znaleźć się w prezentacji multimedialnej jest za dużo żeby pojawiała się jako napisy na slajdach, a nie wszystko da się pokazać grafiką czy animacją. Poza tym, nauczeni doświadczeniem, nie chcemy zarzucić odbiorcy wieloma informacjami tekstowymi. Postawiliśmy więc na lektora. Odpowiedniego lektora. Co jest bardzo ważne! Barwa głosu, tempo i emocjonalność w głosie jest kluczowa jeśli tworzymy prezentację multimedialną z tekstem lektorskim. Obraz, dźwięk, głos- to bardzo dużo bodźców, które działają na odbiorcę i stanowią o atrakcyjności oraz przyswajalności prezentacji. Nie chcieliśmy przesadzić ale jednocześnie chcieliśmy zawrzeć wszystko co firma UPC chciała przekazać swoim klientom. Prezentacja multimedialna wyszła dokładnie tak, jak założyliśmy- przyjemna dla oka, niechaotyczna, zrozumiała.

Dla tego projektu była to najlepsza droga i tylko dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu, najlepszemu sprzętowi i kreatywnym grafikom wiedzieliśmy jakie wybory będą najlepsze.
Każde prezentacja multimedialna jest inna ale wszystkie są dla nas tak samo ważne.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych prezentacji i kontaktu w celu omówienia projektu dla Państwa!


Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warsaw, Poland

+48 502 061 431
kontakt@simpleframe.plPolecane dla Ciebie