Prezentacje PowerPoint

Prezentacje PowerPoint są coraz popularniejszym materiałem wykorzystywanym zarówno w edukacji, na szkoleniach ale i podczas spotkań biznesowych, handlowych czy na eventach. To świetne dopełnienie wypowiedzi i pomoc dla prowadzących wykład czy spotkanie. Jednak ich rola na tym się nie kończy. Są również bardzo skuteczne jako samodzielny projekt, np. dołączony do oferty mailowej. Obecne prezentacje nie wyglądają już tak jak te sprzed kilkunastu, a nawet kilku lat. Dzięki temu, że powstają coraz nowsze i bardziej zaawansowane programy, sprzęt i gadżety prezentacje są nowoczesne i ciekawe.

W studio Simple Frame zajmujemy się tworzeniem prezentacji od początku swojego istnienia. Dzięki temu jak mało kto, wiemy jak prezentacja wyglądała kiedyś, co się zmieniło, jak bardzo się rozwinęła. Doświadczenie nauczyło nas również jak odpowiednio dobrać do okazji i stworzyć konkretną prezentację. Jakie efekty działają bardziej, jakich w ogóle nie używać. Coraz większy potencjał prezentacji i zastosowanie w nowych dziedzinach i branżach dało nam ogromne pole do popisu. Udowadniamy, że prezentacje mogą być bardzo interesujące i wciągające. Nawet trudne i pozornie nieciekawe treści można pokazać bardzo efektownie i prosto.

Prezentacje tworzymy w programach PowerPoint i Prezi. W zależności od branży i tematu prezentacji odpowiednio doradzimy i stworzymy dla Ciebie odpowiedni projekt.

Tworzymy prezentacje:
biznesowe
– firmowe
– techniczne
– handlowe
– na webinar
– szkoleniowe
– instruktażowe
– eventowe (targi, konferencje)
– medyczne/ farmaceutyczne

Jeśli potrzebujesz prezentacji na jakąkolwiek okazję dopasujemy do Twoich potrzeb dokładnie taką jakiej szukasz.

Zapraszamy do współpracy!