Produkcja animacji 2D i 3D

Pierwszymi projektami studia Simple Frame były właśnie animacje! Produkcja animacji jest o tyle lepsza od tradycyjnego filmu, że nie potrzebuje angażu aktorów i lokacji. A co za tym idzie, organizacji wielu rzeczy z tym wiązanych. To znaczna oszczędność finansowa, jednak na pewno nie czasowa. Jakościowa, ciekawa animacja wymaga wiele uwagi grafików, dbałości o szczegóły i godzin pracy przy komputerze.

W studiu animacji Simple Frame zajmujemy się tworzeniem zarówno animacji 2D jak i animacji 3D. Potencjał, który ma animacja i możliwości jakie ze sobą niesie są ogromne. Przede wszystkim w branży medycznej, farmaceutycznej i przemysłowej. Trudno było tradycyjnym filmem pokazać działanie leku, procesy zachodzące w organizmie czy prace maszyn. Dzięki temu, że produkcja animacji rozwinęła się i ma coraz więcej możliwości twórczych można pokazać nią w bardzo ciekawy sposób wszystko! Jedyne ograniczenie to umiejętności i kreatywność grafików. A tych zalet u nas nie brakuje!


Animacja 2D

Ten rodzaj animacji pamiętamy jeszcze z najmłodszych lat bo to właśnie w technice 2D powstawały pierwsze kreskówki! Dziś animacja 2D to już nie tylko pierwsze, kultowe bajki ale i świetne materiały dla firm. Ten rodzaj animacji jest niezwykle sympatyczny i kreskówkowy. Ma wspaniały i ponadczasowy urok.Animacja 3D

Animacja 3D to zupełnie inny wymiar animacji, a konkretnie trójwymiar! Coraz więcej ekranizacji nowoczesnych, współczesnych bajek jest robionych właśnie ta techniką. Jednak nie tylko! Animacja 3D co dzień zwiększa swój potencjał i wykorzystanie. Dzięki temu, że powstają wciąż nowe programy, gadżety i sprzęt graficy nie mają żadnych ograniczeń twórczych. każdy detal, najmniejszy szczegół możemy już obecnie dopracować do realistycznej perfekcji. Często animacja do złudzenia przypomina kadr filmu, człowieka, sytuację. A nawet fikcyjna postać zachwyca precyzją i nieskazitelną dokładnością. Również firmy coraz częściej wybierają 3D na swoje potrzeby.

Projekty animowane zarówno techniką 2D jak i 3D to świetnia animacja:

– na Facebooka/ Instagram
produktowa
techniczna
– reklamowa
– medyczna

W zależności od tego jakiej animacji potrzebujesz i na jaką okazję dobierzmy i doradzimy Ci najlepszą dla Ciebie!