Produkcja animacji

Produkcja animacji jest o tyle lepsza od tradycyjnego filmu, że nie potrzebuje angażu aktorów i lokacji. A co za tym idzie, organizacji wielu rzeczy z tym wiązanych. To znacznie oszczędność finansowa. Jednak na pewno nie czasowa. Jakościowa, ciekawa animacja wymaga wiele uwagi grafików, dbałości o szczegóły i godzin pracy przy komputerze.

Studio Simple Frame od lat zajmuje się tworzeniem animacji 2D i 3D. Potencjał, który ma animacja i możliwości jakie ze sobą niesie są ogromne. Przede wszystkim w branży medyczne, farmaceutycznej i przemysłowej. Trudno było tradycyjnym filmem pokazać działanie leku, procesy zachodzące w organizmie czy prace maszyn. Dzięki temu, że produkcja animacji rozwinęła się i ma coraz więcej możliwości twórczych można pokazać nią w bardzo ciekawy sposób wszystko! Jedyne ograniczenie to umiejętności i kreatywność grafików.

Nasz zespół składa się z wielu profesjonalnych grafików i filmowców. Zależy nam żeby każdy nasz projekt był ciekawy, kreatywny i niebanalny. Szczególnie jeśli chodzi o animację. Ogromny potencjał i szerokie możliwości jak ma animacja są świetna okazja do pokazania umiejętności i twórczego myślenia grafików.

Nasze studio Simple Frame jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, nowoczesne gadżety i programy. To znacznie wspomaga naszą pracę. Możemy tworzyć nawet najbardziej skomplikowane projekty i najśmielsze wizje artystyczne. Jakość idąca w parze w ciekawą kreacja zawsze przynosi pożądane skutki, jest efektowna i zaskakująca.

Polecane dla Ciebie