Video explainer

Twoi klienci, zarówno biznesowi jak i indywidualni oraz współpracownicy znacznie łatwiej zapamiętują i szybciej się uczą przez obraz. Właśnie dlatego obecnie najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem na to jest video explainer. Świetnie pokazuje działanie i funkcje produktów oraz usług. Jak wskazuje nazwa, to materiał, który „wyjaśnia”. Zastanawiasz się czy warto stworzyć video explainera? Czy na prawdę zadziała? Spójrzmy na to razem, dzięki temu sam ocenisz.

Zalety explainera:

  • nowoczesny, ciekawy i wciągający sposób na przekazanie każdej wiedzy, instrukcji czy informacji, nawet NAJTRUDNIEJSZYCH
  • oszczędzasz czas! Zamiast kolejny raz tłumaczyć to samo znacznie lepiej zrobi to za Ciebie video
  • możliwość wielokrotnego odtworzenia explainera. To z kolei pozwala widzom wracać do video dowolną ilość razy, do skutku.
  • przy okazji budujesz wizerunek firmy jako nowoczesnej, wychodzącej naprzeciw potrzebom klientów

Tłumacz obrazem!

W studio Simple Frame stawiamy na Twój rozwój. Video explainer jest jedną ze współczesnych cegiełek, rozwiązań, które świadczą o Twoim podejściu do Klienta. A musisz wiedzieć, że on jest coraz bardziej wymagający i świadomy. Zamiast utrudniać- upraszczajmy sobie życie! Video znacznie lepiej przedstawi wszystko niż nawet obszerne wyjaśnienia. Dlatego spokojnie i ciekawie tłumacz obrazem! To nie tylko znacznie bardziej interesujące i wciągające ale też przede wszystkim SKUTECZNIEJSZE!

Jak tworzymy explainery w naszym studiu?

-> powiedz, co mamy pokazać? Przedmiot, usługę?
-> dokładnie zapoznajemy się z materiałami od Ciebie
-> dobieramy najlepsze, najskuteczniejsze i najciekawsze techniki i efekty przedstawienia Twoich rzeczy
-> tworzymy video najwyższej jakości i najlepszej kreacji

Pamiętaj! Twój sukces to również nasz sukces. Proponujemy najlepsze rozwiązania i wspólnie wybieramy najlepsze. Dzięki temu, że mamy wspaniałych filmowców i grafików, z wizją i kreatywnymi pomysłami nasze projekty są unikatowe i skuteczne!
Zapraszamy do współpracy.